Filtruj wyniki
Zastosowania Porównanie obciążenia Mocowanie Powierzchnia użyteczna

Krążek montażowy DoRondo®-PE

Krążki montażowe DoRondo®-PE są przeznaczone do montażu elementów innych producentów bez mostków cieplnych w elewacji ocieplanej styropianem (EPS) i wełną skalną.
.

Cylinder montażowy ZyRillo®-PE

Cylindry montażowe DoRondo®-PE są przeznaczone do montażu elementów innych producentów bez mostków cieplnych w elewacji ocieplanej styropianem (EPS) i wełną skalną.
.

Cylinder montażowy ZyRillo®-EPS

Cylindry montażowe DoRondo®-EPS są przeznaczone do montażu elementów innych producentów bez mostków cieplnych w elewacji ocieplanej styropianem (EPS) i wełną skalną.
.

Cylinder montażowy Rondoline®-PU

Cylindry montażowe Rondoline®-PU nadają się jako podkładki do dużych nacisków oraz do montażu elementów zewnętrznych w elewacji ocieplanej styropianem (EPS) i wełną skalną.
.

Cylinder montażowy Rondoline®-EPS

Cylindry montażowe Rondoline®-EPS są przeznaczone do montażu elementów innych producentów bez mostków cieplnych w elewacji ocieplanej styropianem (EPS) i wełną skalną. Ponadto nadają się jako podkładki do umiarkowanych obciążeń.
.

Bloki montażowe Quadroline®-PU

Bloki montażowe Quadroline®-PU nadają się jako podkładki do dużych nacisków w izolacji termicznej ze styropianu (EPS) i wełny skalnej.
.

Bloki montażowe Quadroline®-EPS

Bloki montażowe Quadroline®-EPS są przeznaczone do montażu elementów innych producentów bez mostków cieplnych w elewacji ocieplanej styropianem (EPS) i wełną skalną. Ponadto nadają się jako podkładki do umiarkowanych obciążeń.
.

Cylinder montażowy VARIZ®

Cylindry montażowe VARIZ® są przeznaczone do montażu elementów innych producentów bez mostków cieplnych w elewacji ocieplanej styropianem (EPS) i wełną skalną.. Ponadto nadają się jako podkładki do umiarkowanych obciążeń.
.

Bloki montażowe VARIQ® i VARIR®

Bloki montażowe VARIQ® i VARIR® są przeznaczone do montażu elementów innych producentów bez mostków cieplnych w elewacji ocieplanej styropianem (EPS) i wełną skalną. Ponadto nadają się jako podkładki do umiarkowanych obciążeń.
.