Przedsiębiorstwo - Motywacja


Satysfakcja klientów to nasz największy sukces

Systemy ociepleń ETICS doskonale chronią klimat i redukują emisję CO2. Ograniczenie emisji CO2 jest celem europejskim, który będzie jednym z najważniejszych wyzwań dla następnych pokoleń. Aby zapewnić izolację zwiększającą efektywność energetyczną budynków już istniejących i nowych, w ostatnich latach opracowano nowe systemy izolacji, z których część ma większą grubość i wykorzystuje nowe materiały. Im skuteczniejsza ma być izolacja termiczna, tym ważniejsze jest prawidłowe zaplanowanie poszczególnych detali i ich profesjonalne wykonanie na budowie.

Profesjonalne wykonanie rozpoczyna się od precyzyjnego docięcia płyt izolacyjnych. Wraz z naszą spółką siostrzaną Spewe AG opracowujemy i produkujemy praktyczne narzędzia specjalistyczne, za pomocą których można szybko i precyzyjnie wykonać poszczególne prace na budowie. Ułatwiające pracę narzędzia do cięcia wszystkich materiałów izolacyjnych są opracowywane i produkowane w Szwajcarii.

Na ocieplonej elewacji nie da się zwykle uniknąć mocowania elementów zewnętrznych. Pewny montaż, bez mostków termicznych oraz racjonalna i możliwa do skalkulowania obróbka to dla nas najważniejsze wytyczne. Elewacja będzie estetyczna, ekonomiczna i ekologiczna tylko wtedy, gdy wszystkie szczegóły, takie jak montaż elementów zewnętrznych w systemie ETICS, zostaną prawidłowo zaplanowane i wykonane.

Specjalizujemy się w wysokiej jakości narzędziach do obróbki materiałów izolacyjnych na budowie oraz innowacyjnych mocowaniach bez mostków termicznych w systemach ETICS. W ciągu ostatnich 30 lat ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku w całej Europie. Dostarczamy produkty, które oferują projektantom, inwestorom i wykonawcom jakość i bezpieczeństwo na długie lata. Robimy to z pełnym zaangażowaniem każdego dnia.

Marcus Menden

Crosslinks